opony
-->
 

Wynajem samochodów - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Firmy   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kamień elewacyjny murowy piaskowiec ogrodowy

Opis:

Nasza firma to dumni polski producent, specjalizujący się w wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości materiałów, takich jak kamień ogrodowy , obudowy kominkowe, a nawet kompleksowe kominki, wszystko to z surowców skalnych pochodzących z naszych własnych złóż piaskowca kolorowego o unikalnej kolorystyce w kraju.

Kopalnia kamienia Chełmska Góra III, będąca częścią zakładu PPU Pawlik z wsi Grabowie koło Przedborza, leżąca na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim, to miejsce, gdzie pozyskujemy nasz wyjątkowy piaskowiec. Obecnie mamy pięć kopalni, gdzie wydobywamy piaskowiec żółty z okresu jury, wykorzystując nowoczesne metody mechaniczno-wyburzeniowe, takie jak koparki gąsienicowe i kołowe wyburzeniowe.

Proces wydobycia obejmuje również maszynowe ręczne wiercenie przy użyciu wiertarek udarowo-pneumatycznych. Po użyciu wiertarek pneumatycznych stosujemy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory, a następnie zalewamy je proszkiem rozprężnym, co umożliwia odspajanie większych bloków skalnych. Tworzymy także tzw. spody robocze, które służą do prowadzenia jak najbardziej ekonomicznego wydobycia, przy równoczesnej selekcji jakości pozyskiwanego surowca skalnego.

Wydobyty piaskowiec kolorowy przechodzi następnie proces obróbki w zakładzie kamieniarskim, usytuowanym w malowniczej wiosce Grabowie. Tam tworzymy kamień elewacyjny , płytki elewacyjne, kamień murowy, kamień ogrodowy, a także wysokiej jakości obudowy kominkowe i pospółkę drogową, która powstaje przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego. Nasze produkty wyróżniają się nie tylko polskim rodowodem, ale również dbałością o jakość, estetykę i zrównoważony rozwój.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Kopalnia kamienia
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 97
Dodane: 2023.11.19
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj